Sesje szkolne i przedszkolne …

… realizuję dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Z przyjemnością będę towarzyszyć Waszym dzieciom zarówno w wyjątkowe dni, takie jak pasowanie klas pierwszych, nowa grupa przedszkolna czy rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego, jak i w zupełnie zwyczajnych chwilach – kiedy zależy Wam na upamiętnieniu zwykłych chwil klasy czy grupy. Moim celem jest przeniesienie fotografii szkolnej „w inny wymiar” – dostarczanie pięknych zdjęć grupowych, naturalnych portretów dzieci czy zdjęć przyjaciół z jednej klasy. Chcę pokazać na fotografiach szkolnych i przedszkolnych emocje, nie sztucznie uśmiechających się, siedzących sztywno lub stojących na baczność młodych ludzi. Na zdjęciach, w otoczeniu ładnego tła i ciekawych rekwizytów zachowuję prawdziwą energię klasy, relacje przyjacielskie i więź z wychowawczynią/ wychowawcą. Z radością podejmę się także wykonania fotorelacji z balu 8-klasisty i studniówki!

Ursynowskie szkoły i przedszkola miały już okazję ze mną pracować. Zapraszam i Was!

Współpraca ze mną to kilka prostych kroków:

  • Spotkanie z przedstawicielką/ przedstawicielem Rady Rodziców i ustalenie wszystkich szczegółów i formalności (zgody - RODO, umowa, termin, konwencja).

  • Realizacja sesji.

  • Udostępnienie zdjęć poprzez galerię internetową.

  • Wybór zdjęć i zakup odbitek oraz innych wybranych wydruków.

  • Dostarczenie do szkoły zamówionych zdjęć w podpisanych kopertach.

Okazjonalne sesje dla dzieci…

… to uzupełnienie sesji klasowych. Nie raz fotografowałem imprezy szkolne, zjazdy integracyjne czy ważne uroczystości. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi. Żywioł to moje drugie imię, więc doskonale odnajduję się w takich warunkach! Współpracuję zarówno z przedstawicielami placówek oświatowych, jak i Rady Rodziców, zapewniając piękną i bezcenną pamiątkę. Mogę wydrukować zdjęcia w dowolnym formacie lub przekazać je w wersji elektronicznej. Chętnie przygotuję fotorelację także z balu przedszkolaka, imprez karnawałowych czy świątecznych.

© Radek Orzeł Fotografia. All rights reserved.
Code by Vezo
© Radek Orzeł Fotografia. All rights reserved.
Code by Vezo