I Komunia Święta to jedno z najważniejszych przeżyć nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziny. Wyjątkowe jest również to, że dzieci z jednej klasy przystępują wspólnie do komunii. To pozwala na uwiecznienie całej grupy w tym wyjątkowym dniu.

Przygotowanie reportażu z komunii zaczynam zazwyczaj sesją plenerową podczas białego tygodnia. Później spotykam się z Wami w dniu ceremonii i towarzyszę dzieciom przed ceremonią i w jej trakcie, żeby jeszcze na koniec wykonać zdjęcia grupowe przy ołtarzu. W miarę możliwości staram się robić zdjęcia spontaniczne, bez narzucania dzieciom robienia min i sztucznych póz. 

Jak zawsze najważniejsze jest uchwycenie tych wszystkich emocji, które przeżywają dzieci, a których rodzice często mają możliwości zobaczyć. Podczas ceremonii dzieci w kościele są zwrócone do ołtarza, kościół jest pełen wiernych a jeszcze całej ceremonii towarzyszy stres spowodowany tą wyjątkową okazją.

Współpraca ze mną to kilka prostych kroków:

  • Spotkanie i ustalenie wszystkich szczegółów i formalności (zgody, umowa)

  • Realizacja sesji (reportaż w dniu Komunii i sesja w czasie białego tygodnia, w wybrany przez grupę dzień)

  • Udostępnienie rodzicom zdjęć poprzez galerię internetową

  • Wybór zdjęć i zakup odbitek i innych wybranych wydruków

  • Dostarczenie i przekazanie wydruków i albumów

Wycena indywidualna zależy od wymiaru zaangażowania oraz ustaleń dotyczących form wydruku. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz obejrzenia portfolio.

© Radek Orzeł Fotografia. All rights reserved.
Code by Vezo
© Radek Orzeł Fotografia. All rights reserved.
Code by Vezo