Kasia & Tomek

Radek, chcielibyśmy podziękować Tobie za cudowną pamiątkę, którą nas obdarzyłeś. To co po wspaniałym ślubie może jeszcze ucieszyć to ZDJĘCIA. Przepiękne naturalne ujęcia, śmieszne i wzruszające momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy tego dnia. Radek jest profesjonalistą, który ma wyczucie momentu i dobre oko. Z pełną odpowiedzialnością Polecamy Radka jako Fotografa z pasją!

 

 

 

Magda & Piotr

Współpraca z Radkiem to czysta przyjemność - od pierwszego spotkania w sprawie organizacji sesji zdjęciowej, aż po jej realizację w dniu ślubu. Radek jest osobą bardzo dyskretną i robiąc zdjęcia podczas ceremonii ślubnej czy wesela potrafi wybrać najlepsze ujęcia, nie będąc przy tym widocznym, co jest niewątpliwie olbrzymią zaletą. Ponadto Radek potrafi robić zdjęcia w taki sposób, aby było to dla pary młodej miłe i wyjątkowe przeżycie, dzięki czemu zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie, a sesje zdjęciowe są wielką przyjemnością i piękną pamiątką. Jakość i aranżacja zdjęć są na najwyższym poziomie! Serdecznie polecamy współpracę z Radkiem.

 

 

 

Magda & Mikołaj

W imieniu swoim i męża chciałabym wyrazić pozytywną opinię na temat współpracy z Radkiem, która przebiegła gładko, bezproblemowo, w miłej i przyjemnej atmosferze oraz owocnie dla obu stron. Bardzo jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego w postaci pięknych zdjęć ślubnych, do których często powracamy a od ślubu minęło już 5 lat. Radek charakteryzuje się dobrą organizacją, terminowością, zaangażowaniem w swoją pracę i poczuciem humoru. Dobry kontakt mamy po dzień dzisiejszy. Z czystym sumieniem możemy zatem polecić Radka jako zaufanego i profesjonalnego fotografa ślubnego zapewniającego wysoki poziom swoich usług i przede wszystkim jakości wykonanych zdjęć.

 

 

 

Magda & Maciek

Radku, razem z Magdą pragniemy wyrazić swoje największe uznanie dla Twojego fotograficznego kunsztu i jeszcze raz serdecznie Ci podziękować za wszystkie sesje - weselną, ślubną oraz ciążową. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność, plenery wybrane znakomicie, a fantastyczne zdjęcia ślubne mówią same za siebie, zdobiąc nasze mieszkanie i albumy. Ponadto 100% profesjonalizmu oraz ożywienie materii nieożywionej w mojej postaci, co nie udało się jeszcze nikomu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i dalej będziemy polecać Twoje usługi wszystkim dookoła.

 

 

 

Ania & Kuba

Wspaniały człowiek i fotograf! Widać, że fotografia to jego wielka pasja, wkłada w to całe swoje serce. Radek robił nam zdjęcia ślubne i weselne (także z przygotowań). Podczas pracy dyskretny i niezauważalny, w ogóle nie czuliśmy żadnego skrępowania, pełna swoboda :) Otwarty na nasze propozycje, także co do miejsca wykonania ślubnej sesji. Ma niesamowity dar i zmysł do wychwytywania niezwykłych ujęć, co nie każdy potrafi. Zdjęcia wyszły bardzo naturalne, po prostu piękne. Oboje z mężem jesteśmy zachwyceni! Zamówiliśmy także 3 albumy (dla siebie i rodziców): są bardzo elegancko wydane. Z czystym sumieniem polecamy Radka! Za każdym razem oglądając zdjęcia przeżywamy ten wyjątkowy dla nas dzień na nowo!

 

 

 

Kasia & Mark

We just want to say a big thank you to Radek for making our day all that more special with his beautiful pictures capturing the essence of our special occasion. We will always recommend his services to anyone requiring. Big thank you!

 

 

 

 

Ola & Grzegorz

Na współpracę z Radkiem zdecydowaliśmy się po długich poszukiwaniach. Fotograf przekonał nas chyba głównie swoim podejściem do zlecenia – otwartością na sugestie, możliwością dopasowania oferty do naszych potrzeb a także swoją osobą. Ważne dla nas było by dobrze dogadywać się z fotografem, tak żeby stres – który jest nieunikniony w dniu ślubu – był jak najmniejszy, a przez to i uśmiechy na zdjęciach były szczere: ) Współpraca z Radkiem to było nie tylko zlecenie ale i bardzo fajne przeżycie, z którego pamiątka zostanie na całe życie. Zdecydowanie polecamy na każdą okazję, bo Radek potrafi zarówno podkreślić emocje towarzyszące w ważnym dniu (nawet jeśli warunki pogodowe okażą się „nie tak jak zaplanowano” :), jak też i stworzyć niesamowity klimat podczas sesji.

 

 

 

Ola & Michał

Pierwszy nasz kontakt z Radkiem miał miejsce jeszcze przed ślubem – wcześniej zdecydowaliśmy się na sesję przedślubną, a po niej już wiedzieliśmy, że wybór fotografa na TEN DZIEŃ jest oczywisty. Sesja narzeczeńska wypadła super – Radek ma niesamowite oko, potrafił wypatrzeć piękne, romantyczne miejsca i zmotywować nas do polowania na  mrozie i biegania po śniegu (a nie było to wcale łatwe - -20⁰C). Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania – zdjęcia biją pozytywną energią i świeżością. Podobnie było podczas samego ślubu. Radek był dosłownie wszędzie – u kosmetyczki, u fryzjera, podczas błogosławieństwa rodziców, przed nami w kościele (do dziś nie mamy pojęcia jak udało mu się przedzierać w takim tempie z miejsca na miejsce!). Podczas przygotowań był niemal niezauważalny – dyskretnie pstrykał zdjęcia, a my zupełnie nie odczuliśmy obecności dodatkowej osoby wśród przedślubnego zgiełku. Potrafił też rozładować napięcie związane ze stresem, co więcej nasi goście czuli się przy nim bardzo swobodnie, chętnie pozowali… w sumie dostaliśmy blisko 2000 fotek! Sesja plenerowa to kolejny majstersztyk – Radek potrafił odnaleźć magię takich miejsc jak zapomniana stacja kolejki wąskotorowej, stadion żużlowy czy klub bilardowy. W pakiecie otrzymaliśmy gustowny fotoalbum w okładce ze skóry oraz dwa mniejsze – które bardzo ucieszyły naszych rodziców, a także prezentację, i tu znowu Radek pozytywnie zaskoczył swoim artystycznym wyczuciem – świetnie wyselekcjonował zdjęcia, znakomicie dobrał do zdjęć zasugerowane przez nas piosenki, w prezentacji jest wiele momentów i wzruszających i śmiesznych…. Co roku do niej z przyjemnością wracamy. Gorąco polecamy Radka wszystkim tym, którzy chcą mieć nietuzinkowe wspomnienia uwiecznione na zdjęciach ze swego ślubu a jednocześnie pragną podczas samej sesji po prostu dobrze się bawić!